הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל אי-שם בשנות החמישים המוקדמות, כששערי המדינה נפתחו, והמשפחה עזבה הכל ועלתה ממזרח אירופה מתוך ציונות, להפריח את השממה ולהקים את המדינה. הבחירה בייצור שמן זית גם היא אינה מקרה, עץ הזית מסמל את מדינת ישראל יותר מכל עץ אחר בארץ.

התקדמנו מאז אומנם 70 שנה בזמן, אבל זינקנו מאות שנים בידע ובטכנולוגיה. בית הבד ״בד ושמן״ ומותג הפרימיום JerusalemOliveOil שמחים להעניק לכם את סדרות השמנים המעולים שאנחנו מייצרים, שנה אחרי שנה, במיוחד עבורכם. השמנים שלנו חוצים גבולות וימים, ומביאים כבוד רב עם זכיות בפרסים היוקרתיים ביותר בעולם – מעל 40 זכיות ומדליות בתחרויות בינלאומיות – שהיוקרתיות מתוכן הן שלוש מדליות זהב רצופות בתחרות “NY 100C” היוקרתית בניו יורק – האולימפיאדה של שמני הזית בעולם.

שמני הזית הטהורים מבית BVS JerusalemOliveOil מייצגים את הרמה הגבוהה ביותר הקיימת בתחום.

כרמי הזיתים שלנו, גדלים בגן-עדן ים תיכוני בחלקות שונות המשלבות טרואר הררי, שפלה ורוחות חוף ויוצרים שמן האוצר בתוכו ארומות עמוקות של פירות ואדמה, המשתלבים יחד בהרמוניה ודיוק מושלמים.

ידע, טכנולוגיות חדשניות ושימוש בשיטות ייצור מדויקות המכבדות את הסביבה הטבעית, הופכות את שמני הזית שלנו תענוג על-חושי, טהור ומיוחד.

אנו מקפידים באופן אישי על כל שלבי תהליך היצור, החל מהכנת האדמה ושתילת עצי הזית וועד לעיצוב ובחירת האריזה.

אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מחוויה מושלמת ועוטפת חושים, המשלבת זיכרונות ילדות ישראלית עם ידע מתקדם, שמטרתם להשאיר לכם טעם של עוד.

אנחנו עם ישראל, עם ישראל זה אנחנו.

עגלת קניות

הצטרפו למועדון הלקוחות

ללא עלות*

*בקנייה מעל 300 ₪

לקבלת קוד קופון והצטרפות מלאו את הפרטים:

הצטרפו למועדון הלקוחות

ללא עלות*

*בקנייה מעל 300 ₪

לקבלת קוד קופון והצטרפות מלאו את הפרטים:

×
דילוג לתוכן